Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Anex Sport 2 в 1 коляска і прогулка

06-11-2022 07:28   Детский мир   Киев   82 просм Ссылка: 309

Область: Киев

Цена: 1,950 грн.


Продаємо нашу улюблену коляску-всюдихід. Комплект: шассі, люлька, прогулянковий блок, 2 накидки на ніжки до люльки та до прогулки, сумка-багажник, велика сумка для мами, москітна сітка, дощовик, чохли на колеса (для дому), муфти на руки.
Стан коляски робочий, додаткові чохли-сумки в гарному стані
Люлька має добрий стан, має широкий капюшон з секцією для провітрювання, текстиль дещо втратив колір від сонця. Люльку можна використовувати вдома замість ліжечка до 4-6 міс, має якісний матрасик всередині та підйомний механізм під голівку дитинці.
Прогулянковий блок має регульовану спинку на 3 позиції, широкий капюшон з віконечком для провітрювання, регульована підставка для ніжок та міцний бампер. Капюшон потребує ремонту, зламана перша дуга, що для активних прогулянок не критично, але потрібно в разі використання прогулку для сну надворі.
Шассі має круту амортизацію і великі надувні колеса. Прохідність по пересічній місцевості 200%. Наша коляска любила прогулянки лісом, при цьому сплячий малюк не мав жодного дискомфорту від трясовиння :) і мама не втомлювалася котити коляску :) Стан шассі на 3 з балів: є подряпини, частково стерта резина на колесах та слід від зварювання рами. Прохідність і амортизація збережені.
В разі виникнення питань або додаткових фото, звертайтеся в повідомлення. Торг можливий.

Дополнительные детали

Состояние вещи
Б/у
Comfy UA