Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Смотка спідометра, іммобілайзери та автоключі.

14-07-2023 09:08   Автосервис   Киев   48 просм Ссылка: 535

Область: Киев

Цена: 700 грн. Договорная


Корекція спідометра (одометра), смотка, намотування;

Коригування пробігу – послуга, що має попит у багатьох автомобілістів. Вона часто є складовою передпродажної підготовки вживаного авто або передує техогляду. Багато сучасних автомобілів оснащені електронними одометрами, що ускладнює скручування пробігу. Але для фахівців компанії Дизель Сервіс 1 корекція показань одометрів будь-якого типу не становить складності. Ми допоможемо скоригувати пробіг незалежно від марки, моделі, року випуску вашого авто.

Виготовлення смарт ключів. Перепрошивка автомобільних ключів;

Загубили ключі від машини? Чи випадково їх зламали? Ситуація неприємна, але вирішити її можна. Достатньо звернутися до нашого сервісу та замовити виготовлення смарт ключів. Через 20–30 хвилин нова зв’язка вже буде на руках.

Вимкнення іммобілайзера, ремонт іммобілайзерів SRS та ключів запалювання;

Потрібен професійний ремонт імобілайзера? Звертайтесь до нас у сервіс! У нас працюють досвідчені майстри, які короткий термін допоможуть прошити ключ. І до того ж – за доступною ціною! А для забезпечення безпеки авто виконають видалення ключів авто, щоб запобігти угону на той випадок, якщо хтось їх знайде. CАЙТ - https://www.ds1.com.ua/

Дополнительные детали

Время работы
08:00-18:00
Количество мест
3
Количество подъемников
2
Comfy UA