Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Питний фонтан із нержавіючої сталі

13-11-2023 09:13   Оборудование   Львов   50 просм Ссылка: 661

Область: Львов

Цена: 1,500 грн.


Питний фонтан може бути обладнаний різними системами фільтрації води. Включення фонтана проводитися натисканням педаллю або кнопкою (можливий міні кран).

На сьогоднішній день питні фонтанчики та кулери для води зустрічаються майже у будь-якій громадській установі. Це і школи, і дитячі садки, торгові центри, навчальні заклади та медичні заклади. Наявність можливості випити нормальну питну воду створює гарну думку про організацію та підвищує її рівень в очах відвідувачів.

Деякі установи користуються придбаною водою. Це, звичайно, добре, але дуже незручно для маленьких дітей і, до того ж, дуже дороге задоволення, яке дозволить не кожен бюджет.

Зараз багато родин, особливо великі, також потребують гарної питної води, тому що пити воду з крана дуже шкідливо, особливо для маленьких дітей. Тому зростає потреба звичайного населення спеціальних пристосуваннях, таких як, наприклад, кулер для пиття. Старий всім відомий спосіб, коли вода кип'ятилася в чайнику, потім зберігалася в глеку, давно забутий. Це вже не актуально, тим більше, якщо врахувати, що питна вода витрачається дуже і дуже швидко.

Можна підвести висновки і сказати про те, що питні фонтанчики, кулери є незамінними пристроями в таких громадських закладах, як освітні установи, медичні, місця скупчення безлічі людей у будинках з великою кількістю мешканців, торгових центрах та інших місцях з великою прохідністю.

Навіщо потрібен питний фонтанчик і що це взагалі таке?

Головна мета питного фонтанчика – це, по-перше, якісне доочищення питної води та виведення її до кінцевого споживача. Тому майже кожен фонтанчик оснащений багатоступеневою системою фільтрації. Це зводить до мінімуму ризик потрапляння у воду, призначену для пиття, бактерій, які спричиняють кишкову інфекцію. Вже лише в цьому перевага фонтанчика в порівнянні зі звичайним краном.

Міцність також важлива для фонтанчиків, особливо для тих, які будуть розміщуватись у дитячих освітніх закладах. Багато хто з них виготовляється з нержавіючої сталі, щоб вони могли прослужити десяток років. Головне своєчасно оплачувати воду для фонтанчика та міняти в ньому картриджі приблизно від одного до трьох разів на рік.

Якщо для вашої компанії дуже важливий інтер'єр приміщення і зовнішній вигляд, то ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що фонтан дуже добре впишеться в стиль кімнати. Зараз фонтанчики виготовляються з різноманітними раковинами. Вони бувають різних розмірів, форм та кольорів. Загальний вигляд фонтану може бути будь-яким. Є фонтанчики, що оснащені ультрафіолетовими лампами. Вони бувають з охолодженою водою, яка часто використовується на виробництві, в гарячих цехах.

Підіб'ємо висновки: вибирати питний фонтанчик необхідно з фільтром, при необхідності можна вибрати різні варіанти оформлення, що підходять по дизайну, корпус повинен бути зроблений з нержавіючої сталі, можна також купити фонтан з різними додатковими функціями.

Не потрібно бути прив'язаним до постачальників питної води, ВИ САМІ СТАВАЙТЕ ВИРОБНИКОМ бутильованої води !!!!!!

Характеристики:

Стандартна висота - 900 мм (на замовлення * - 700, 800 і 1000мм),

Габарити 300х300х900 мм.

Весь корпус зроблений з харчової нержавіючої сталі 0,8-1мм

Вага 12-25 кг.

Продуктивність до 250л на годину

Зручне підключення до водопроводу (1/2 дюйма) та каналізації (40 мм), що дозволяє легко здійснити монтаж комунікацій, у тому числі гнучким підведенням.

Comfy UA