Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Дрова Торфобрикет Торф Торфяні брикети Буре вугілля Піні-Кей Руф

20-11-2022 15:05   Дом и Дача   Винница   77 просм Ссылка: 392

Область: Винница

Цена: 8,000 грн.


Торфобрикет – природне екологічно чисте паливо.

З давніх-давен люди для обігріву своїх будинків топили печі дровами та вугіллям. Однак час не стоїть на місці і все змінюється. Людство зробило значний крок у світ прогресу та технологій. Одним із видів виробництва стали брикети з торфу, які набирають все більшої популярності та цінності. Особливості торф'яних паливних брикетів

Найперше і найголовніше - це те, що паливні брикети з торфу екологічно чисті, оскільки складаються з органічних речовин. Виготовляються із подрібненого торфу методом пресування, не маючи у своєму складі хімічних добавок. У процесі переробки торфу на паливні брикети його енергетична ефективність значно зростає порівняно з кам'яним вугіллям. Особливості структури торфобрикетів не дозволяють йому швидко згоряти, що полегшує обслуговування котлів, оскільки знижується частота завантаження цього матеріалу в топку.

Пресовані торфобрикети по теплопровідності перевершують і дрова, і вугілля. Так:
- при спалюванні кілограма торфобрикету виділяється теплота в 4500-5600 ккал,
- при спалюванні дров – близько 3400 ккал,
- при спалюванні кам'яного вугілля – 3800-6000 ккал на відміну від дров.

У брикетах із торфу золи не більше 21%. Крім того, навіть золу, отриману в результаті згоряння торф'яних брикетів, за відгуками садівників-любителів, можна використовувати як добриво для ґрунту з високим вмістом фосфору та калію. Адже це покращить структуру самого ґрунту, також сприятиме засвоєнню рослинами різних мікроелементів та їх захисту від шкідників. Переваги торфобрикетів Купуючи торфобрикети, людина може використовувати їх для розпалювання камінів, саун, теплиць, різних видів печей, оранжерей. Даний вид палива на сьогоднішній день має велику популярність і економічність для опалення приватних будинків. Адже подорожчання газу та електрики в країні змушують людей задуматися над альтернативними видами палива.

Ще однією перевагою торф'яних брикетів є те, що вони не потребують додаткової переробки, зручні у зберіганні та займають небагато місця. Дане біопаливо здатне при регулюванні подачі повітря давати або сильний жар, або навпаки, тліти до 10 год. Це дуже важливо вночі, коли тепловіддача підтримуватиметься без будь-яких втручань людини. На перший погляд, ціна торфу вища за ціну деревини. Але ця різниця стає не суттєвою, якщо врахувати теплові характеристики торфу та дров, у яких брикети мають значну перевагу. За хорошу ціну на торфобрикети ви отримуєте чудове та безпечне біопаливо для комфорту та тепла у вашому будинку.

Купити торф'яні брикети – це правильне та обдумане рішення. Адже екологічно чисте паливо, яке не має негативного впливу та токсичних відходів – це найголовніше, що потрібно людям для комфорту себе та своїх рідних. Купуючи торфобрикети, нагадуємо вам про можливість закупівлі оптом. Це дозволить заощадити свій час та гроші. Звернувшись до нас ви отримаєте детальну інформацію як правильно зробити замовлення, терміни поставок, отримаєте сервіс на найвищому рівні та будете приємно вражені ціновою політикою.

Графік роботи
Понеділок-Субота
з 9:00 до 18:00год БЕЗ ОБІДУ...

Дополнительные детали

Состояние
Новая
Comfy UA